motoger

Pasy bezpieczeństwa ŻUK

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pasy bezpieczeństwa ŻUK
Pasy bezpieczeństwa ŻUK

Sprzedawcy części do ŻUK :

giełda części samochodowych
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części słomczyn
auto szrot samochodowy
auto szrot
auto kasacja części używane
auto części
części używane poznań
zamienne czesci samochodowe
giełda części śląsk
auto części słomczyn
giełda części
auto części zamienne
auto części warszawa
auto czesci zamienne
części moto2
auto części poznań
gielda czesci
moto2
giełda części poznań
części używane amerykańskie
części używane opel
moto2.pl
giełda części moto2.pl
części szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
części uzywane samochodowe
auto części gliwice

Cena Pasy bezpieczeństwa ŻUK Cena

Tanie części do ŻUK znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Pasy bezpieczeństwa. Najlepsze części w kategorii Wnętrze. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2025-01-19 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2025-02-22 - numer oferty 31303831. Część używana Pasy bezpieczeństwa do ŻUK i widnieje tutaj jako do sprzedania. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pasy bezpieczeństwa ŻUK 2.0 2004 terenowy. Tanio Pasy bezpieczeństwa ŻUK 2.0 2004 terenowy. Samochód ten posiada pojemność silnika 2.0 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2005. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to terenowy i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent ŻUK. Ten model możliwy jest do zobaczenia w wersjach Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów pasy bezpieczeństwa i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione ŻUK. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje ŻUK. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Czytałem na forum, że ŻUK to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w ŻUK bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest ŻUK. Więc uwielbiam swój samochód. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych motoger.pl i kupiłem tam pasy bezpieczeństwa do ---. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem pasy bezpieczeństwa. Zamontowałem pasy bezpieczeństwa do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Wpisałem pasy bezpieczeństwa na motoger.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta ŻUK. Rozpocząłem poszukiwania pasy bezpieczeństwa. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub ŻUK. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu pasy bezpieczeństwa w ŻUK. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pasy bezpieczeństwa do ŻUK. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na motoger i tanio kupię pasy bezpieczeństwa. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie motoger i odebrałem części w miejscowości Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części pasy bezpieczeństwa. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu ŻUK na części.  


KONTAKT

tanio Pasy bezpieczeństwa ŻUK

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Pasy bezpieczeństwa ŻUK
Copyright © 2025. MOTOGER.pl